NOWOŚCI

Wkłady kominkowe z trzema szybami oraz z boczną szybą

2014-03-20 13:58:46, komentarzy: 0

Jeżeli szukają Państwo wkładu kominkowego z boczną szybą lub trzyszybowego, chcielibyśmy zaoferować Państwu naszą propozycję z którą niewątpliwie conajmniej warto się zapoznać.

 

 

Możemy pochwalić się ponad 65-letnim doświadczeniem w produkcji wkładów kominkowych na pellet, drewno, gaz  oraz produkcji piecyków wolnostojących na pellet lub drewno.
Wkłady kominkowe trójstronne i narożne, które oferujemy w niniejszym wpisie to urządzenia z serii "MA SL"

Jesteśmy pierwszą na naszym rynku firmą która otrzymała certyfikat DIN PLUS. Ponadto posiadamy liczne certyfikaty w tym szwajcarski VKF.

Najważniejsze informacje na temat produktów z serii sygnowanej symbolem "MA SL":


-wykonanie wkładów z wysokiej jakości emaliowanej stali czyni je kontrukcjami lekkimi, łatwymi w transporcie i montażu

-paleniska wyłożone są ceramiką Aluker- ceramika Aluker przyczynia się do zwiększenia temperatury w komorze spalania - wspomagając kurtynę powietrzną w utrzymywaniu czystej szyby. Aluker wykazuje odporność na temperaturę do 1400'C. Jest to materiał który nie pęka! Aluker dba o środowisko zmniejszając emisję produktów spalania do atmosfery. Aluker po osiągnięciu progowej temperatury oczyszcza swoją powierzchnię z ewentualnych zakopceń. Skład ceramiki Aluker jest strzeżony patentem opracowanym przez Grupę Piazzetta i jest montowany w większości wkładów Piazzetta

-podstawa paleniska wykonana została z wysokiej jakości żeliwa o grubości 12-15mm - jest to bardzo dużo.

-wkłady z serii MA SL posiadają doprowadzenie powietrza z zewnątrz, bezpośrednio do komory spalania  oraz regulowany szyber na wylocie spalin. Dzięki temu zamykając dopływ i wylot spalin możemy maksymalnie wydłużyć proces spalania.

-szyby w tych wkładach są łączone (nie gięte). Producent zastosował takie rozwiązanie aby uczynić palenisko łatwym w konserwacji i serwisie. Łączone szyby "pracują" oddzielnie. Ponadto w przypadku potłuczenia takiej szyby, zakup nowej jest kilkukrotnie tańszy niż  w przypadku szyby giętej. Fakt,  że szyby gięte wyglądają atrakcyjniej - wręc szykownie, jednak bardziej praktycznym z punktu widzenia użytkownika jest montaż szyb łączonych

-specjalne faski na obudowie mechanizmu podnoszenia szyby zapobiegają pukaniu podczas zmian temperatur we wkładzie. 

-deflektor wykonany został z bardzo dobrego materiału o nazwie Skamolex

-producent zezwala na korzystanie z paleniska przy poniesionych do góry szybach


Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem  500 171 660. 

Zapraszamy także do dalszego przeglądania naszej strony. Jeśli interesuje Państwa wkład z wykonaniem kompletnej obudowy z naszego katalogu lub pod indywidualny projekt - zapraszamy. Montujemy w całej Polsce.
Posiadamy także sieć sprzedaży w całej Polsce oraz serwis. Jeśli potrzebujecie kontaktu do sprzedawcy naszych urządzeń w Państwa regionie zapraszamy do kontaktu. 

GWARANTUJEMY 100% PROFESJONALIZMU I BEZPŁATNE DORADZTWO.  

« powrót

Dodaj nowy komentarz