O NAS

WITAMY NA STRONIE OFICJALNEGO IMPORTERA PIAZZETTY

Jesteśmy firmą która na dzień dzisiejszy może się pochwalić ponad ćwierćwiekową działalnością polegającą na imporcie oraz sprzedaży i montażu kominków.
Mijał rok za rokiem, a my z każdym dniem zyskiwaliśmy nowe doświadczenia, poznawaliśmy nowych ludzi. Dzięki bagażowi doświadczenia i dzięki stałemu kontaktowi z klientem doskonale wiemy co jest najważniejsze dla człowieka który planuje zakup kominka. Ma to być urządzenie które będzie służyć latami, nie będzie nas trapić jakimikolwiek usterkami, ponadto musi ładnie wyglądać, ma ogrzewać powietrze ale i atmosferę wśród domowników. Firma sprzedająca kominki powinna być do dyspozycji klienta w przypadku gdy pojawi się problem. Bo dobry serwis to podstawa.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty firmy Piazzetta;)

KILKA SŁÓW NA TEMAT GRUPY PIAZZETTA

Piazzetta powstała w 1960 roku we Włoszech. Od tamtej pory zaskarbiła sobie serca wielu klientów i cały czas wprowadza nowe technologie rozwijając rynek kominkowy w niesamowity sposób. Produkcja odbywa się na powierzchni 65 000 metrów kwadratowych
Piazzetta oferuje najwyższej jakości urządzenia , zgodne z wymogami i metodami badań określonych norm europejskich EN 13229, EN 13240, EN 12815 i EN 14785. Jest to pierwsza włoska firma w branży, która otrzymała certyfikat DIN PLUS. Posiada też szwajcarski certyfikat VKF który określa bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń grzewczych w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Piazzetta może pochwalić się nie tylko certyfikacją swoich produktów, bo od 2004 roku posiada System Zarządzania Jakością zgodniy z normą UNI EN ISO 9001:2008.
Sieć sprzedaży Piazzetty obejmuje całą Amerykę Płn., Afrykę Płd, Azję, Skandynawię oraz całą Europę co tylko potwierdza doskonałość urządzeń.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU:

Eurostyl Bis Spółka Jawna
ul. Uniwersytecka 15/17 (salon)
ul. Wierzbowa 35 (magazyn)
90-245 Łódź

tel/fax:42 678 16 75
komórka 500 171 660

biuro@kominki-piazzetta.pl

zamawiamy@kominki-piazzetta.pl

serwis@kominki-piazzetta.pl